“Kuş” dinleyiciyle buluşacak

banner37

Türk pop müziğin kraliçesi Hande Yener yeni şarkısı “Kuş” un tanıtımını bu akşam Kıbrıs’taki Chamada Club’ta gerçekleştirecek

“Kuş” dinleyiciyle buluşacak
banner87

Orhan İSMAİLOĞLU

   Türk Pop Müziği’nin kraliçesi Hande Yener, geçtiğimiz hafta piyasaya çıkardığı “Kuş” adlı şarkısının tanıtımını bu akşam Girne’de bulunan Chamada Club’ta yapacak.

   Hande Yener geceye oğlu Çağıl Kulaçoğlu ile kabin başına geçmeye hazırlarken etkinliğe sadece özel davetlilerin katılacağı öğrenildi.

   Söz ve müziği Altan Çetin’e ait olan ‘Kuş’ şarkısının düzenlemesi Ümit Kuzer imzası taşıyor. Mix’i Martin Spencer, mastering’i Howie Weinberg tarafından yapılan şarkı, Devrim Karaoğlu imzalı remix versiyonuyla birlikte müzikseverlerin beğenisine sunulurken kısa zamanda en çok çalınan şarkıların başında geldi.

   Geçtiğimiz aylarda 17 kişilik bir ekiple Zanzibar’ın Jambiani köyünde gerçekleşen klibin çekimleri üç gün sürdü. Hande Yener’e ve klipe yerel halkın ilgisi büyük oldu. Yener’e klipte Afrikalı çocuklar da eşlik etti. Çocukların şarkıyı ezbere söylemesi ve enerjisi ekibi neşelendirdi. Yönetmen koltuğunda oturan Gülşen Aybaba ise bu yüksek enerjiyle renkli bir klipe imza attı.

   Yener’e klip için özel tasarım kafes ve kıyafet hazırlandı. Miin by Kadir Kılıç’ın ipek şifon ve tülden hazırladığı elbiseyle kamera karşısına geçen sanatçı, güzelliği ile adeta büyüledi. Afrika’da klip çekme fikrine öncülük eden ünlü fotoğrafçı Aytekin Yalçın, klipin sanat yönetmenliğini ve fotoğraf çekimlerini de üstlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER