Kuzey’in oğlu Elexus’u büyüledi

banner37

Kuzey’in oğlu Elexus’u büyüledi
banner90

   Volkan Konak, Elexus Hotel’de bayramın üçüncü günü sevenleriyle buluştu. Repertuvarında geçtiğimiz mayıs ayında çıkardığı “Dalya” albümünden şarkılara yer veren Konak’a yaklaşık iki bin 500 kişi eşlik etti.

   Usta yorumcu sevilen şarkıları ve bitmeyen enerjisiyle kendisini izlemeye gelen misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

   Sahne öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Volkan Konak, “Bütün ülkemize iyi bayramlar diliyorum. Yavru Vatan Kıbrıs’ta Elexus Hotel’in ev sahipliğinde burada olmaktan çok memnunum. İnsanlarımıza güzel bir gece yaşatacağız. İnsanlara müziğin, sanatın, sahne performansın çok önemli olduğunu anlatıyoruz. Biz öncelikle müzisyeniz. Mesleğimizi aşkla yapıyoruz. İnsanlarımızın yorgunluklarını, kırgınlıklarını, bıkkınlıklarını müzikle tedavi ediyoruz, onları yeni sezona hazırlıyoruz, buradan çıktıktan sonra onlar gökyüzüne bakıyorlar ve yaşıyorum çok şükür diyorlar. Yani onları tekrar motive ediyoruz” ifadelerini kullandı.

   Eski bayramların daha heyecanlı olduğunu söyleyen Konak, çocukluk yıllarındaki bayram anılarını şu sözlerle anlattı:

   “Liseye kadar Maçka’da okudum. Bayramlarda çok büyük heyecan olurdu. Bizim evin etrafı hep mezarlıktı. Dolayısıyla her mezarlığa gelen misafirliğe bize uğrardı. Çayın kaynamadığı saat bile yoktu. Çok şenlikti. İnsanlar dostça, kardeşçe, omuz omuza olurdu. Biz sanatçılar için bize her gün bayram ama keşke insanlar da her gün bayram düşüncesini aklından çıkarmasa. Yaşam bize sunulmuş en büyük armağandır.

Onu değerlendirmeliyiz. Kelebek kadar kısa yaşıyoruz bu dünyada ve dünyaya gelmemiz büyük bir mucizedir. Ben hayatı dolu dizgin yaşıyorum. Ben kendi adıma çok mutluyum. Sanat kadar güzel bir şey yok.”

“Artık televizyon programı yapmayacağım”

   Artık televizyon programı yapmayacağını söyleyen Konak, “Hem gücüm yok hem de kendimi hazır hissetmiyorum. Televizyonda hep tadında bırakıyorum. Ben oyuncu değilim, ben sahne adamıyım. Sadece konsere gelemeyenlere konser tadında televizyon programı yaptık. Geçenlerde başka bir sanatçıya da destek verdik programında. Samimi, inandırıcı ve sıcak olduğu sürece karşılığı oluyor. Biz inandırıcı müzik yapıyoruz. İnsanlar buna inanıyor. Biz de insanlarımıza layık olmaya çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108