banner6

Kuzey'in oğlunu şaşırttılar

banner37

İzmir bayramın ilk günü Volkan Konak’ı ağırladı. Usta sanatçı, kendisini izleyen iki bin kişiye unutulmaz bir akşam yaşattı.

Kuzey'in oğlunu şaşırttılar
banner151 banner143

Şahsına münhasır repertuarıyla, iki saat boyunca izleyicilerini hem hüzünlendiren hem de eğlendiren Volkan Konak’ı bir de sürpriz bekliyordu. 2013 yılında Volkan Konak’ın Avrupa turnesinin Düsseldorf konserinde, evliliklerinin ilk adımını atan bir çift, 3 yıl sonra sözlerini tutmak için Almanya’dan konsere gitti.

Evlilik teklifleri 2013 yılındaki Volkan Konak sahnesinde gerçekleşen çifte, ünlü sanatçının o gün “Bu işi uzatmayın. En kısa zamanda evlendiğinizi hatta çocuğunuzu kucağına aldığınız görelim” dediği ve izleyenler önünde Burçin-Ahmet Demir çiftinden söz aldığı öğrenildi.

Menajeri vasıtasıyla Volkan Konak’a otelde olduklarını bildiren çifti, ünlü sanatçı konser öncesi odasında ağırladı. Evlendiklerini gördüğü için mutlu olduğunu dile getiren Konak’ı bekleyen asıl sürpriz ise çiftin 3 aylık bebeği Liya Nur Demir oldu. Demir çifti, ünlü sanatçıyla fotoğraf çektirdikten sonra "Sadece evlenmedik, sözümüzü tam olarak tuttuk, işte Liya Nur Demir" dedi. Bir anda odaya getirilen 3 aylık bebeği karşısında gören Konak, çifti bir kez daha tebrik etti.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2016, 08:57
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104