‘La Nouba’ fark yaratacak

banner37

‘La Nouba’ fark yaratacak
banner8

La Nouba, Kuzey Kıbrıs'ta daha önce hiç yapılmamış bir eğlence anlayışı ile 20 Temmuz Salı akşamı (Bayramın 1.Gecesi) saat 20.00’de yaza merhaba demeye hazırlanıyor. Girne bölgesinde hizmet verecek olan La Nouba, tam bir eğlence merkezi olacak.


Yapılacak etkinliklerle eğlenceseverleri geçmişten günümüze bir yolculuğa çıkaracak olan La Nouba, hayallerinizin üzerinde bir sunumla karşınıza çıkacak.


Denenmeyeni deneyerek, eğlenceyi farklı boyuta taşımak üzere yola çıkan La Nouba ekibi, geçmişte yaşadığınız eğlencenin üzerinde bir hizmet verecek.

Bayram’da 5 gece hizmet verecek


banner134
Bayramın ilk gecesi kapılarını misafirlerine açacak olan La Nouba, 21, 22, 23, 24 Temmuz’da da açık olacak. Sezon boyunca her çarşamba, cuma ve cumartesi günleri hizmet verecek La Nouba’da sezon boyunca Mr. Joker, Dogus Kilic ve JanB’de kabin başına geçecek.

Sosyal mesafe ve hijyene önem verilecek


 La Nouba, pandemi kurallarına da yüksek seviyede önem verirken, bistrolar arası 2 metre mesafe ile sınırlandırıldı.


Mekana giriş yapacak aşılı kişiler aşı kartlarını, aşısız kişiler ise son 72 saat içerisinde yapılmış PCR veya Antijen testleri ile birlikte kimlik kartlarını kapıda beyan etmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde mekana giriş apamayacaklardır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75