banner6

LAÜ'ye ünlü akını

banner37

Başarılı oyuncu Burak Tozkoparan, “LAÜ Mayıs Söyleşileri”’ndeydi…

LAÜ'ye ünlü akını
banner151 banner143

Mustafa ÖZYAĞCI

Başarılı oyuncu Burak Tozkoparan,  Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) tarafından organize edilen “LAÜ’de Mayıs Söyleşileri”ne katıldı.

Oyunculuk kariyerine “Paramparça” dizisindeki Ozan Gürpınar karakteriyle başlayan, “Hesapta Aşk” sinema filminde ise Mert karakterini canlandıran Burak Tozkoparan, LAÜ öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide Tozkoparan, dizi ve sinemaya hayatına nasıl başladığını ve ünlü olmadan önceki hedeflerini paylaştı. Şu an LAÜ’de olmaktan büyük bir keyif aldığını belirten Tozkoparan, kendisine bu ortamı hazırlayan herkese de teşekkür etti.

Ayrıca söyleşi kapsamında, 14. Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Enstrüman dalında Bateri ile 1’inci olan, müzik kariyerinde pek çok grupla birlikte çalışan Tozkoparan, LAÜ öğrencileri ile müzik alanındaki deneyimlerini de paylaştı. Tozkoparan, dizilerde oynamak için uzun bir süre uğraş verdiğini ve bunun için de birçok ajansa başvurduğunu ve beklediği teklifi geçte olsa geldiğini söyledi. Eğer ünlü olmasaydım uğraştığım müzik alanında ilerlemek olduğunu belirten Tozkoparan, en çok hoşlandığı Rock Müzik alanında bir grup kurup farklı yerlerde konserler vermek olduğunu ifade etti. Söyleyişinin ardından Tozkoparan’a teşekkür belgesi takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 11:07
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104