Lefkoşa eğlencesine yeni soluk

banner37

İşletmeciliğini Tuğba Yeşilbursa ve İletişim Danışmanlığını Çağlar Tuncer'in yaptığı Dropshot Performance Hall, etkinliklerine 17 Kasım’da başlıyor

banner87
Lefkoşa eğlencesine yeni soluk
banner90
banner99

Lefkoşa Ortaköy'de 4 yıldır hizmet veren Dropshot Performance Hall, yeni projeleri ve yapacağı etkinliklerle Kıbrıs'ta ses getirecek.


17 Kasım Cumartesi gecesi, Burcu Dinçer tarafından kurulan Türkiye'nin arabesk müzikte büyüleyen grubu Arabesk Kafa’yla etkinliklerine başlayacak olan mekan, sezon boyunca birçok ünlü ismi ağırlayacak.


Kıbrıs'ta ilk kez sahne alacak Arabesk Kafa, eğlence severlere arabesk müzik ziyafeti çekecek.


24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel repertuarıyla Türkiye'nin önemli performans mekanlarında sahne alan Özge Öztimur ise dinleyicileri sesiyle büyüleyecek. Poptan rocka, cazdan arabeske uzanan geniş repertuarı ile Türkiye'de adından hep söz ettiren Özge Öztimur, bu yıl Kıbrıs sahne hayatına damga vuracak. Hande Yener'in 3 yıl vokalistliğini yapmış olan Özge Öztimur, Kıbrıs gece hayatında çok konuşulacak.


Kıbrıs gece hayatına Dropshot Performance Hall'in kazandıracağı büyülü ses Beril Raperin ise; hafta sonları Dropshot Performance Hall sahnesinde dinleyicileri ile buluşacak.


Kıbrıslı müzisyen ve gruplarında sahne alacağı Dropshot Performance Hall'de haftanın 5 günü canlı müzik ziyafeti yapılıyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75