Lefkoşa ve Alsancak'ta rock rüzgarı esecek

banner37

 “Güç Uyanıyor Bölüm: III” konseri Lefkoşa’da, Blind Mans Tale konseri ise Girne- Alsancak’ta olacak

banner87
Lefkoşa ve Alsancak'ta rock rüzgarı esecek
banner90
banner99

Murat OBENLER
 

Ülkemizde rock müziğinin usta isimleri, iki konserle Kuzey Kıbrıs’ta rock fırtınası estirecek.


Rock müziğinin usta isimleri rock müziğinin eski zamanlarındaki canlı ve coşkulu havasını tekrar yaratmak için bir kez daha bir araya geliyor.


İlkini 6 ay önce, ikincisini de 29 Ağustos’ta yaptıkları The Force Awakens Part III-Güç Uyanıyor Bölüm: 3 ile bir kez daha rock müzik severlerin karşısına çıkacak usta isimler, rock müzik severleri 1970’lerden günümüze kadar müthiş bir rock yolculuğuna davet ediyor.


Bu gece 1984 Bar’da sahneye çıkcak ekipte İnanç Erşen (gitar), Hüseyin Kırmızı (klavye), Çığır Kırmızıoğlu (bas gitar), Mert Güçlü (davul) ve konuk olarak da Francois (vokal) yer alıyor.
 

Blind Mans Tale yine Alsancak’ı sallayacak
 

Lefkoşa’nın göbeğinden çıkan dört kişilik bir rock grubu Blind Mans Tale adanın her tarafındaki başarılı performanslarına bşr yenisini daha ekliyor ve yine Girne’de müzikseverlerle buluşuyor.


Alsancak’taki Soulist Cafe Bar'da 17 Kasım Cumartesi gecesi saat 22 00 de yer alacak konserde grup güncel ve beğenilen rock cover parçaları dışında kendi albümlerinden Living it up, change, borrowed, ignite dahil olmak üzere bestelerine de yer verecek. Vokalde Chris, gitarda Tolga İsmail, bas gitarda Hakan Şonya ve davulda Mert Güçlü’den oluşan grup yine rock müzikseverleri saykodelik rock, grungle ve hard rock tarzında bir yolculuğa çıkaracak.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75