banner6

Letonyalı güzel birinci

banner37

Yıldızların büyülü dünyasındaki en güzel etkinliklere ev sahipliği yapan Merit Royal & Premium Hotel’de hafta sonuna yakışır gecelere bir yenisi daha eklendi.

Letonyalı güzel birinci
banner99

1001 gece masallarını aratmayan organizasyonların bu haftaki durağı “Miss Summer 2017 Güzellik Yarışması” oldu. Kıbrıs’ta bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Miss Summer 2017 Güzellik  Yarışması”nda Letonya adına yarışan Adelaida Kaupuza birincilik tacını taktı.


Merit Royal & Premium Hotel Ortal alanında düzenlenen geceye 14 ülkeden 14 yarışmacı katıldı. Gecenin sunuculuğunu Lübnanlı başarılı program yapımcısı Nermine Korban Bechara yaptı. Merit Royal & Premium Hotel ve OTV sponsorluğunda düzenlenen gecede güzeller adeta yürek hoplattı.


Özellikle Lübnan’ın jet sosyetesinin akın ettiği gece peri masallarını aratmadı. Charles Daıbess,Ema Jamarıno,Nebil Chouman, Edmond Abı Nasr, Paul Alnajam’dan oluşan jüri komitesi gece boyunca büyük ter döktü.


Gecede dünyaca ünlü Lübnan iç giyim ve çorap markası Lingerie Marie France’in mayolarıyla nefes kesen güzeller; sonrasında sahneyi ünlü dans grubuna bıraktı. 


Gecenin finalinde sahne alan Lübnan’ın ünlü yıldızı Ayman Zbib yarışmacıların hepsini tebrik ederek bu güzel gecede sahne almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.


Başarılı şarkıcı kendisini şöhret basmaklarında zirve yapan “Bahebak Wallah”şarkısını geceye katılan konuklar ile hep beraber seslendirdi.


Gecede yaklaşık bir saat sahnede kalan sanatçı “Gece devam ediyor; eğlencede durmak yok” diyerek konuklara Arap ezgileriyle dolu güzel bir gece yaşattı.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2017, 12:01
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104