banner6

Leyla Lydia Tuğutlu bebeğine vereceği ismi açıkladı

banner37

Oğlunu kucağına almak için gün sayan Leyla Lydia Tuğutlu'nun oğluna Mete Felix adını koyacağı iddia edildi!

Leyla Lydia Tuğutlu bebeğine vereceği ismi açıkladı
banner99

2008 senesinde katıldığı güzellik yarışmasında başarı elde eden ve aynı zamanda oyuncu olan Leyla Lydia Tuğutlu, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Ceyhun Ergin ile geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız hayatını birleştirmiş ve daha sonra Leyla Lydia Tuğutlu hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Leyla Lydia Tuğutlu, şimdi ise dünyaya gelecek olan bebeğine vereceği ismi açıkladı.

Uyanış: Büyük Selçuklu, Kiralık Aşk, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Kızım gibi dizilerdeki başarısıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, özel hayatıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

 Pandemi öncesi evlilik teklifi aldığı Ceyhun Ergün ile sessiz sedasız evlenen oyuncu, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir etkinlikte Ceyhun Ergün ile evlendiğini söyleyen Tuğutlu, "Pandemi öncesi İtalya'da evlilik teklifi almıştım.

Geçtiğimiz aylarda da Almanya'da sınırlı sayıda davetlinin katıldığı bir düğünde evlendik" dedi.

Hamile olduğunun müjdesini veren güzel oyuncu Tuğutlu, karnı burnunda pozları sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Leyla Lydia Tuğutlu oğluna koyacağı ismi de açıkladı. Leyla Lydia Tuğutlu, eleştiri yağmuruna tutuldu.

Ünlü oyuncunun oğluna "Mete Felix" adını koyacağı öğrenildi. Sosyal medya kullanıcılar 'başka isim bulamadın mı?' yorumlarında bulundu.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104