Limasol Grup’la ‘80’ler yeniden hayat buldu

banner37

Limasol Türk Kooperatif Bankası 80. yılını coşkuyla kutlamaya devam ediyor.

Limasol Grup’la ‘80’ler yeniden hayat buldu
banner90
banner99

Kutlamalar kapsamında Colony Otel Misty Bar’da “80’ler Partisi” düzenlendi. Partiye, Limasol Bankası üst yönetimi ile personelin yanı sıra Limasol Sigorta, Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu, Limasol Finans ve Limasol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yöneticileri ve personeli katıldı.


Yoğun katılımla gerçekleşen partinin açılış konuşmasını Limasol Bankası Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu yaptı. Yoğurtcuoğlu, bankanın 80 yıl önce faaliyete geçtiğini, 80 yıllık geçmişin gururunu hep birlikte yaşamakta olduklarını dile getirdi. Bankanın bugünlere gelmesini sağlayan, emeği geçen tüm personele, yöneticilere, müşteri ve hissedarlarına katkılarından dolayı teşekkür etti.

banner134

Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Kıbrıs Türk’ünün en köklü kuruluşları arasında yer alan Limasol Bankası’nın 80. yılında olduğunu ve 80’ler partisini bu amaçla düzenlediklerini belirtti.


Gecede tüm katılımcılar 1980’li yıllara özel konsept kıyafetler giyip; 80’li yılların unutulmayan yarışması evet/hayır oynanıp gece renklendirilerek; eğlenceli gece 1980’li yıllara ait Türkçe ve yabancı şarkılar eşliğinde coşkulu şekilde noktalandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75