Limasol Şirketler Grubu 2019'u karşıladı

banner37

Limasol Şirketler Grubu yeni yılı geleneksel balo yemeği ile karşıladı

Limasol Şirketler Grubu 2019'u karşıladı
banner90
banner99

Acapulco Resort Otel’de düzenlenen yeni yıl yemeğine Limasol Bankası üst düzey yöneticileri ile personelin yanı sıra, Limasol Sigorta, Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu, Limasol Finans ve Limasol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yöneticileri ve personeli katıldı.


Gecenin sunuculuğunu Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Yıldızları Parlatıyoruz projesi ekibinden Erdoğan Kavaz yaparken, yine ayni projenin temsilcilerinden Nev Fitness ekibi tarafından da geceye özel hazırlanan muhteşem bir dans şov ile açılış yapıldı.

banner134

Gecenin açılış konuşmasını yapan Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu tüm personelin yeni yılını kutlayarak 2018 yılındaki başarılarından dolayı tebrik ve teşekkürlerini iletmesi yanında, 2019 yılının herkese sağlık ve mutluluk getirmesini temenni etti.


Açılış konuşmasının ardından 2018 yılının nasıl geçtiğine dair hazırlanan video izlendi. İzlenen videonun ardından konuşma yapan Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, 2018 yılında hedeflenen başarının yakalanmasında emeği geçen tüm çalışanları tebrik etti.


Kemaler, 2019 yılında Limasol Bankası’nın 80’inci yılını kutlayacaklarını ve bundan büyük heyecan duyduklarını da belirtti. Müzik, dans ve coşkuyla devam eden gecede uzun yıllar kuruma emek veren personele plaketleri de takdim edildi. Gece hediye çekilişleri ve pasta kesimi ile tamamlandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75