banner6

Lütfiye İstanbul'a açılıyor!

banner37

Ülkemizin başarılı müzisyenlerinden Lütfiye Özipek İstanbul’da konser vermeye hazırlanıyor.

Lütfiye İstanbul'a açılıyor!
banner8

Ülkemizin başarılı müzisyenlerinden Lütfiye Özipek, 15 Nisan akşamı İstanbul’da konser verecek. İstanbul’un son dönem popüler mekânlarından olan Hangart’ta konser verecek olan Lütfiye, hazırlıklarını tamamlamak için geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gitti.

Özipek, KIBRIS’a yaptığı açıklamada İstanbul’da konser verecek olmasından ötürü heyecanlı olduğunu ifade ederek, İstanbul’da bulunan müzikseverlere müzik dolu saatler yaşatacağını kaydetti.

Facebook sayfasında açılan davetiyede salonun yer kapasitesinin sınırlı olduğu da ifade edilirken, rezervasyon yapılmasının şart olduğu belirtildi.

banner134

Konser davetine ulaşmak için tıkla >>>

Lütfiye Özipek kimdir?

Lütfiye Özipek 1990 yılında Kıbrıs'ta doğdu. Müzikal kariyerine çok küçük yaşta piyano çalarak başlayan Özipek, o günden beri serüvenine devam ediyor. 

Özipek, lise eğitimini Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde tamamlamasının ardından, önce University Of Nicosia'da caz eğitimi, ardından İngiltere'de Pop Müzik ve Söz Yazarlığı Eğitimi alarak 2013'te mezun oldu. 

Kıbrıs'ta verdiği konserlerinde pop, caz ve alternatif müziğe yer veren Özipek, Türkiye'de kendi söz ve bestelerinden oluşan albüm için çalışmalarını sürdürüyor.

Özipek, Kıbrıs'ta verdiği çeşitli konserler yanısıra vokal koçluğu yaparak, ülkede genç müzisyenlerin yetişmesine de yardımcı oluyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104