Madonna ikiz kız kardeşleri evlat edindi

banner37

İkisi biyolojik, ikisi de evlatlık olmak üzere toplam dört çocuk annesi olan Madonna, Doğu Afrika ülkesi Malavi’den ikiz kız kardeşleri evlat edindi

banner87
Madonna ikiz kız kardeşleri evlat edindi
banner90
banner99

Bu konuda uzun süredir koruduğu sessizliğini sosyal medyada bozan pop kraliçesi, aylardır sessizce sürdürdüğü evlat edinme süreci sonucu artık Afrikalı Esther ve Stella Mwale adlı ikizlerin annesi olduğunu Instagram’dan paylaştığı fotoğrafla ilan etti.

Madonna, sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

“Resmi olarak Malavi’den ikiz kız kardeşleri evlat edinme süreni tamamladığımı doğrulayabilirim ve onların artık ailemimizin bir parçası olmalarından dolayı çok sevinçliyim. Bu durumu sağlamak için Malavi’de yardımcı olan herkese minnettarım ve medyadan bu geçiş sürecinde özel hayatımıza saygı göstermesini istiyorum. Ayrıca arkadaşlarıma, aileme ve büyük ekibimine desteğiniz ve sevginiz için teşekkür ederim.”

58 yaşındaki şarkıcı, Instagram’dan Temmuz 2016’da ikizlerle bir başka fotoğraf daha yayınlamıştı. Madonna, en büyük kızı Lourdes ile ikizler Esther ve Stella Mwale’in fotoğrafının altına “Üç güzeller. Lola Umut Evi Yetimhanesi’nde Stella ve Esther’le zaman geçiriyor”

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75