banner6

Madonna'ya tepki: Yeter artık!

banner37

Madonna'ya tepki: Yeter artık!
banner99

Madonna, vücudunun büyük bir kısmını açıkta bırakan ve photoshop'lu olduğu öne sürülen iddialı fotoğraflarını Instagram'dan paylaştı. Dünyaca ünlü şarkıcıya hayranları, "Neden?" ve "Yeter artık!" sözleriyle tepki gösterdi.

Popun kraliçesi Madonna, Instagram paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Yatakta verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınlayan Madonna, gönderileriyle hayranlarından tepki topladı.

63 yaşındaki ünlü yıldız, aralarında kalçasını ve göğüslerini tamamen açıkta bırakan fotoğrafların da yer aldığı paylaşımlarla eleştirilere maruz kaldı.

"NEDEN MADONNA?"

banner134

Takipçileri, Madonna'nın gündeme gelmek için bu tarz fotoğraflara ihtiyacı olmadığını içeren mesajlar yazdı. Bir kullanıcı, "Neden?" yazarken, başka bir takipçisi ise, "Bize poponu göstermeyi bırak. Yeter artık! Çok bayağı görünüyorsun." yorumunda bulundu.

"ÇOCUKLARIN SENİNLE GURUR DUYUYORDUR!"

Dördü evlatlık toplam altı çocuğu olan Madonna'ya yönelik, "Çocukların seninle gurur duyuyordur!" şeklindeki kinayeli mesaj da dikkat çekenler arasındaydı.

Madonna'nın çok genç görünen yüzü için aşırı photoshop uygulandığını öne sürenler de oldu.

PHOTOSHOP SKANDALIYLA GÜNDEMDEYDİ

Madonna, mart ayında photoshop skandalıyla gündeme gelmişti. 2015’te Rebel Heart albümünün tanıtımı için Instagram’da paylaştığı fotoğrafının aslında Avustralyalı Amelia Goldie’ye ait olduğu, 28 yaşındaki kadının vücuduna kendi yüzünü photoshop ile yerleştirdiği iddia edilmişti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104