'Mağusa Limanı'nı hep birlikte söylediler

banner37

Türkiye’nin sevilen seslerinden Ferhat Göçer, Yeniboğaziçi’nde düzenlenen 10. Pulya Festivali’nin finalinde sahne aldı

 'Mağusa Limanı'nı hep birlikte söylediler
banner90
banner8

Orhan İSMAİLOĞLU  
 

Türkiye’nin sevilen seslerinden Ferhat Göçer, geçtiğimiz akşam Yeniboğaziçi’nde düzenlenen 10. Pulya Festivali’nin kapanış gecesinde sahne aldı.

Ana sponsorluğunu Dörter Construction üstlendiği festivalin final gecesinde sahneye çıkan Türkiye’nin sevilen isimlerinden Ferhat Göçer, yaklaşık 3 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

Yeniboğaziçi Festival alanında gerçekleşen konserde sanatçı son şarkısı “Reva” ile sahneye çıktı. Sanatçı, gecede Kıbrıs türküleri “Mağusa Limanı ve Dillirga”yı konuklarla birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.

banner134

Pulya Festivali’nde ilk kez sahne aldığı için mutlu olduğunu söyleyen Göçer, gece boyunca kendi albümlerinde yer alan eslerin yanı sıra diğer sanatçıların şarkılarını da söyledi.


Konseri, Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Mustafa Zurnacılar ve Dörter Construction sahibi Nihat Dörter de izledi.

 

Göçer: Kıbrıs’ın kumasalını hiçbir şeye değişmem
 


Ünlü sanatçı, konser günü geldiği ülkemizde kaldığı otelde denize girdiğini söyleyerek “Kıbrıs’ın denizini dünyanın hiçbir yerine değişmem. Gerçekten güzel bir kumsal, bu ülkenin değerini bilin” dedi. 

Konserlerine yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Göçer, “Yeni şarkımız Reva kısa zamanda beğeni kazandı sosyal medyada yoğun ilgi görüyor. Bir çalışmamız daha olacak. Eylül ayında da yeniden Kıbrıs’ta sahne alacağız” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75