Manuş Baba'dan 'Eteği Belinde'

banner37

41. Güzelyurt Portakal Festivali’nin ilk konserini binlerce kişi dinledi

Manuş Baba'dan 'Eteği Belinde'
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU
 

41. Güzelyurt Portakal Festivali’nin ilk konseri Türkiye’de “Eteği Belinde” şarkısıyla iyi bir çıkış yapan sanatçı Manuş Baba’nındı.


Festival Parkı Amfi Tiyatro’da hayranlarıyla buluşan sanatçıyı, binlerce kişi dinledi. Manuş Baba orkestrasıyla birlikte izleyenlere müzik ziyafeti yaşattı.

Elektronik gitarıyla sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı, konserinde türküler de söyledi. Orkestrasıyla birlikte “Dönersen Islık Çal”, “Haberin Var Mı” gibi popüler şarkılarını da seslendiren sanatçı, Güzelyurtlulara muhteşem bir yaz gecesi yaşattı.

banner134
Konseri izlemeye gelen yaklaşık 3000 kişi şarkılara eşlik ederken Manuş Baba ise “Hepiniz harikasınız sizleri çok seviyorum” diye karşılık verdi.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar da, 41. Güzelyurt Portakal Festivali’ne katılan Manuş Baba’ya teşekkür ederek, plaket ve narenciye ürünlerinin yer aldığı sepet hediye verdi.
 

Bu akşam Sinan Akçıl konseri var

Festival çerçevesinde bu akşam indirim şöleni düzenlenecek. Kent merkezinde gerçekleşecek etkinlikte ise Türkiye’de son dönemlerde adından söz ettiren Sinan Akçıl konseri yer alacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75