banner6

Markasını dünyaya duyurmak istiyor

banner37

Genç tasarımcı Ülgen Aksay’ın hedefi büyük

Markasını dünyaya duyurmak istiyor
banner150 banner151 banner143


Ülgen Aksay… Genç bir tasarımcı… Kendi tasarladığı kıyafetlerin satışını Gönyeli’de kardeşiyle açtığı “Gense&Bottega” isimli mağazada satışa sunuyor…


Aksay’ın hedefi büyük… Kendi markasını dünyaya duyurmak istiyor… Bunun için de çalışmalarına başladı…


Kendi ekibini kurup, günlük ve abiye kıyafetler tasarlamak için uğraş veren Aksay, İstanbul, İtalya ve Fransa’da da mağazasını açıp, tasarımlarını kendi markasıyla satışa sunmak istiyor.


Aksoy, İngiltere’nin Rochester kentinde bulunan University for the Creative Arts’ta moda tasarımı üzerine eğitim aldı… Mezun olacağı dönem tasarımları bir defileye seçildi ve Londra’da ilk defilesini, The Camden Center’da gerçekleştirdi.


Türkiye’nin önemli moda tasarımcılarından Hakan Akkaya’nın yanında çalışıp, tecrübe edinen Aksay,

Balmain ve Versace markasının tasarımlarını yakından takip ediyor… Aksay, Türkiye’den de Arzu Kaprol, Cengiz Abazoğlu ve Özgür Masur’un çizimlerini beğeniyor.
 

İşlemeler moda

 


Bu yaz nelerin moda olacağı konusunda KIBRIS Ekran eki okuyucuları için bilgi veren Ülgen Aksay, bu yaz kıyafetlerin rengarenk olduğunu belirtiyor.


 Bu sezonun öne çıkan renkleri arasında sarı-yeşil, kırmızı-turuncu, fuşya-pembe, aqua mavi tonları olduğunu söyleyen Aksay, siyah ve beyazın da yine vazgeçilmezler arasında olduğunu ifade etti.


Aksay, bu yaz kıyafetlerde desen ve işleme olacağını belirterek pantolonlarda bol ve rahat kesimlerin moda olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2017, 12:37
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110