banner6

Mehmet Dinçerler ile Boşanan Hadise'nin Yılbaşı Konserinden Kazanacağı Ücret Hayatınızı Sorgulatacak

banner37

Hadise yaşadığı olaylar nedeniyle magazinin gündeminden düşmüyor. İş insanı Mehmet Dinçerler ile beş aylık evliliğini noktalayan ünlü şarkıcı hakkında ortaya atılan bir iddia, gözlerin yeniden Hadise'ye çevrilmesine neden oldu. Yılbaşında Kıbrıs'ta sahne alacak Hadise'nin kazanacağı iddia edilen paranın miktarı ise adeta dudak uçuklatan cinsten.

Mehmet Dinçerler ile Boşanan Hadise'nin Yılbaşı Konserinden Kazanacağı Ücret Hayatınızı Sorgulatacak
banner99

Şu sıralar magazin dünyasının en gözde isimlerinden bir tanesi Hadise biliyorsunuz ki. Ünlü şarkıcının kariyeri kadar aşk hayatı da oldukça gündemde...

Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler aşklarını nikah masasına taşıma kararı almıştı. Ünlü çift Çırağan Sarayı'nda basına kapalı şekilde düzenlenen bir düğünle dünyaevine girmişlerdi.

Dinçerler'in evlilik teklifi için Hadise'ye taktığı 3 milyonluk yüzük uzun zaman konuşulmuştu hatırlarsanız.

Hızlı başlayan aşkla ilgili çeşitli iddialar da ortaya atılmıştı. Hadise'nin evlendikten sonra konserde daha sade ve kapalı kostümler tercih etmesi de magazinde önemli bir yer edinmişti.

Çiftin boşanma sebepleri arasında Dinçerler'in Hadise'yi kısıtlaması, Hadise'ye takılan takıların geri istenmesi, ailelerin anlaşamaması, çocuk beklentisi gibi birçok iddia ortaya atılmıştı.

Hızlı başlayan aşkın getirdiği evlilik yalnızca 5 ay sürdü. Olaylı boşanmanın ardından Hadise'nin sevenleri gerek sosyal medyada gerekse konserlerde bir an bile desteklerini esirgemediler.

Konserlerine dolu dizgin bir şekilde devam eden Hadise hakkında dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü şarkıcı yılbaşına Kıbrıs'ta girecek. Kıbrıs'ta sahneye çıkacak olan Hadise'nin alacağı rakam ise ağızları açık bıraktı.

Hemen her şarkısıyla hafızalara kazınan Hadise Kıbrıs'ta vereceği yılbaşı konserinden tam 150 bin dolar yani yaklaşık 2 milyon 800 bin TL alacağı iddia edildi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104