Mekânın sahibi Ebru Gündeş ve Tarkan'dır

banner37

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, Kıbrıs’tan Hadise’nin açıklamalarına cevap verdi

Mekânın sahibi Ebru Gündeş ve Tarkan'dır
banner90
banner8

   Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Kurban Bayramı'nın 2. gecesinde Kıbrıs’ta sahneye çıktı. Ersoy, salonu ağzına kadar dolduran tatilcilere, muhteşem bir müzik ziyafeti verdi.

   Diva, gazetecilerle Kıbrıs'ta bayramlaştı, neon yeşili kostümünü soranlara "Bu gece Nur Yerlitaş'ın hazırladığı kostümü giyiyorum, dün Gülşah Hanım'dan giydim bugün de sevgili dostum duayyen Nur Yerlitaş'tan" dedi.

   Basın mensupları bayram mesajı isteyince Diva: "Allah nice bayramlara hepimizi sağlık, sıhhat, mutluluk içerisinde kavuştursun diliyorum" dedi.

   Bülent Ersoy'a Hadise'nin Harbiye Açıkhava'daki görüntüsü ve iddialı "Mekânın sahibi geri geldi" cümlesi de soruldu. Ersoy: "Hadise Hanım'ı gördüm, çok güzeldi; o Lopez mi nedir o da öyle giyinmişti, bizden de bizim kızın yapması çok hoşuma gitti. Güzel de taşıdı kostümlerini. O kalçaları, kum saati gibi, çok çok hoşuma gitti" dedi.

   Diva, Hadise'nin "Mekânın sahibi geri geldi" yorumuna ise: "Mekânın sahibi olunca biraz tuhaf oluyor, çünkü Tarkan Beyefendi var, benim kız var, serttir ya diktir benim gibi sanki ben doğurmuşum gibi Ebru Gündeş var. 5 gün okudu, daha da okuyacakmış, oranın sahibi bence Sevgili Ebru Gündeş ve Tarkan Beyefendi oluyor diyorum; bu sözümün üzerinde de duruyorum. Gündeş bir çıktı 5 gün arka arkaya zınga zıng doldurdu, bizim Tarkan Beyefendi ha keza öyle; onlar böyle bir durumu yaratmışlarken 1 gece okuyor buranın sahibesi benim demek biraz mübalağa (abartı) olmuş" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75