Mendillerini yanlarına alsınlar

banner37

Başrollerinde Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel’in oynadığı, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı,“Annem” filminin galası geçtiğimiz akşam yapıldı

banner87
Mendillerini yanlarına alsınlar
banner90
banner8

Başrollerinde Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel’in oynadığı, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN ve Motion Content Group’un üstlendiği bu yılın iddialı projelerinden “Annem” filminin galası yapılırken film dün vizyona girdi

   Ayşe Balıbey, Evren Erdoğan, Bener Karaçor’un kaleme aldığı, evladı için imkânsızlıkları mümkün hale getiren fedakâr bir anne ve annesinden utanan, yaşadığı yerden bir an önce kurtulmak isteyen genç kızın hikâyesini anlatan filmde Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel ile birlikte rol alan; Sercan Badur, Itır Esen, Fatma Toptaş, Fulya Özcan, Zuhal Acar, Tuğçe Karabayır da galada hazır bulundu.

   Film gösterimi öncesi basın mensupları ile bir araya gelen oyuncular, sırayla mikrofona konuşarak, heyecanlarını dile getirdi.

   Gazetecilerin; “Filmin davetiyesinin nostaljik mendillerle gönderildiğini” hatırlatması üzerine Yönetmen Mustafa Kotan ve oyuncular, “Bu gösterim filmin galası olduğu için mendilleri biz gönderdik. “Annem” i izlemeye giden seyirciler, mendillerini yanlarına almayı ihmal etmesinler” dedi.

Ünlü isimler katıldılar

   “Annem” filminin galasına; Erol Evgin, Serkan Çayoğlu, Tarık Sezer, Yeşim Ceren Bozoğlu, Murat Evgin, Deniz Akkaya, Gülşah Saraçoğlu, Şencan Güleryüz, Gökçe Özyol ve eşi Ayça Akoğlu Özyol gibi ünlü isimler de katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75