Merit Royal’de “Bize Özel” personel gecesi

banner37

Kuzey Kıbrıs’ın en seçkin ve prestijli oteli Merit Royal & Premium, geleneksel hale getirdiği “Bize Özel” personel gecesi kutlamasını bu yıl da büyük coşkuyla gerçekleştirdi

Merit Royal’de “Bize Özel” personel gecesi
banner90
banner99

Arka arkaya iki gece Royal & Premium ortak alanında düzenlenen personel gecesine aileleri ile birlikte katılan çalışanlar, unutamayacakları güzellikte sürprizlerle dolu bir eğlence yaşadı.

Tüm yöneticilerin çalışanları kapıda karşıladığı gecenin sunumunu enerjik ve başarılı performansıyla Yusuf Mutlu yaptı. Personelin coşkulu alkışları ile sahneye çıkan Merit Royal & Premium Otel Genel Müdürü Aybars Kutluba, böylesi güzel takım arkadaşlarına sahip olmaktan ve onlarla birlikte çalışmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.


Kutluba, “2019 yılında misafir memnuniyeti oranında %98 ile büyük bir başarıya imza attık, 2020’de ise hedefimiz %100 misafir memnuniyetine ulaşmak, bu başarı sizlerin sayesinde oldu, hepiniz iyi ki varsınız” diyerek tüm çalışanlarına teşekkürlerini sundu.

banner134
Kutluba’nın konuşmasının ardından 2019 yılının en başarılı personellerine plaketleri ve hediyeleri takdim edildi. Ardından sahneye çıkan Maxim Royal’in yıldız ismi Gediz, şarkıları ve sahnedeki interaktif kabare şovu ile eğlenceyi doruğa çıkardı.

Misafir memnuniyeti kadar çalışan memnuniyetine de üst düzeyde önem veren Merit Royal & Premium Otel, gecenin heyecanla beklenen hediye çekilişi bölümünde ise şanslı çalışanlara en büyüğü 10 bin Türk Lirası olmak üzere çeşitli para ödülleri dağıttı.


2019 yılındaki başarıları kutlamak üzere geceye özel tasarlanan pasta ise, konfetiler eşliğinde kesildi. Farklı departmanlarda çalışan personel ve yöneticilerin katılımıyla hazırlanan ‘Evet-Hayır Yarışması’ video gösteriminde ise renkli görüntüler izlenirken salonda kahkaha tufanı yaşandı.

Merit Royal “Bize Özel” Gecesi’nde sahne alan Kıbrıs’ın sevilen isimlerinden İrem Barani güçlü sesi ve yorumuyla tüm çalışanlardan tam not aldı. İrem Barani’nin duygusal ve hareketli parçalardan oluşan eşsiz repertuarı ile Royal & Premium çalışanları gece boyunca dans pistini hiç boş bırakmadı. Yıl boyunca misafirleri için en iyi hizmeti vermek üzere özveriyle çalışan personel, böylesi güzel bir buluşmada bu kez kendileri Merit Royal’in tadını çıkardı. Gönüllerince eğlenen çalışanlar, hem 2019 yılının yorgunluğunu atıp başarılarını kutladı hem de 2020 yılında da aynı başarıyla yollarına devam etmek üzere yeni bir yılı güzel temennilerle karşıladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75