banner6

Merve Boluğur: Mutlu ilişki yok, herkes oynuyor

banner37

2 Ekim'de nikah masasına oturan Merve Boluğur ile Mert Aydın'ın evliliği yaklaşık 1 ay sürdü. Ünlü çift geçtiğimiz günlerde boşandı. Merve Boluğur, bir takipçisinin, "Mutlu ilişki var mıdır? Varsa bunun formülü nedir?" sorusuna bakın nasıl cevap verdi.

Merve Boluğur: Mutlu ilişki yok, herkes oynuyor
banner99

Daha önce Murat Dalkılıç’la bir evlilik yapan ve iki yıl sonra boşanan Merve Boluğur, sevgilisi DJ Mert Aydın ile 2 Ekim Pazar akşamı nikâh masasına oturmuş; çiftin düğünü Fuat Paşa Yalısı'nda gerçekleşmişti. Boluğur’un şahitliğini Behzat Gerçeker, Aslı Hünel ve Bülent Kuş; Aydın'ın şahitliğini ise Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel yapmıştı. Ancak sosyal medya hesabından Mert Aydın ile sık sık paylaşım yapan Boluğur, evliliğinde kriz yaşamaya başlamıştı. Yaşadıkları problemerin ardından Boluğur alyansını çıkarıp, sık sık parmaklarını gösteren paylaşımlar yaparken; Aydın ise evi terk etmişti.

'MERT'E MUTLULUKLAR'

Basına yansıyan haberlerden sonra Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla iddiaları doğrulamıştı. Ünlü isim, 4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden paylaştığı yazıda şu ifadeleri kullanmıştı:Olmadı, teşekkürler. Hayat bu... Mert'e de mutluluklar. Güzel günlerimiz için teşekkürler.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2022, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104