banner6

Merve Boluğur şimdide single çıkaracak

banner37

'Acemi Cadı', 'Küçük Sırlar' ve 'Kuzey Güney' gibi pek çok dizide rol alan Merve Boluğur, oyunculuğu bırakıp şarkıcılığa yönelmişti. Geçtiğimiz haftalarda da DJ Mert Aydın ile dünyaevine giren Boluğur, Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Merve Boluğur şimdide single çıkaracak
banner151

Şimdilerde evliliğin tadını çıkaran ünlü çiftten Merve Boluğur, Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Üç soru alacağını ifade eden ünlü isim, 'Eşinizle ortak bir müzik çalışması var mı?' diye merak eden takipçisine cevap verdi.

35 yaşındaki ünlü isim, "Bir şarkı daha seslendireceğim" dedi. Albüm çalışması sorulan oyuncu, "O benim hobisel olarak yaptığım bir şeydi. Yaptım, memnunum. Bir daha yapar mıyım bilmiyorum. Eşimle ortak kararlar alıyoruz” diye cevaplamıştı.

Düğün sonrası tatil için Kıbrıs'a giden Boluğur ve Aydın, Ceceli’yi dinlemeye gittikleri mekanda muhabirlerle sohbet etmişti. Oyunculukla alakalı konuşan Boluğur, "Bir iki görüşme yaptım, iyi bir rol olursa değerlendirebilirim bu sefer. Değişik, iddialı bir şey olur” ifadelerini kullanmıştı.

"Bu zamana kadar hep dişli işlerde oynadım" diyen Merve Boluğur, "Yine öyle bir iş olursa olur” demişti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104