Moda tasarımcısı Özkan Kalafat’tan muhteşem defile

banner37

Moda tasarımcısı Özkan Kalafat’tan muhteşem defile
banner8

Reymer ana sponsorluğunda, Riverside Tesisleri’nde Bartınlı moda tasarımcısı Özkan Kalafat'ın “Reflection” isimli defilesi ünlü koreograf Asil Çağıl’ın muhteşem bir koreografisi, İbrahim Kandemir’in hazırladığı ses ve ışık şovu ile gerçekleşti.

Defileye 200 davetlinin katıldığı gecede kadının varoluş sürecinde öz gücünü yansıtan 30 parçalık kreasyon tanıtıldı. Kreasyonda yansımanın gücünü ortaya çıkartmak için tasarımcı tarafından özel dizayn edilmiş boyutlarda pleksiler elbiselere uygulanmış, Bartın’ın yöresel olarak unutulmaya yüz tutmuş “OYULGAMA” sanatı el işçiliği sanatı çağdaş çizgileri de defilede sergilendi.  Defilede Ece Gürsel, Zeliha Çal, Türkan Geyik, Derya Ekşioğlu, Seviye İkbal Tulgar, Simge Ünal, Nazlıcan Erden, Melisa Aslan, Jenya Krivenko, Leena Shindondola ve  Elif Tokgöz  35 parça elbiseyi  tanıttılar.

 YENİ ŞARKISINI SESLENDİRDİ...

banner134
Mankenlikten- şarkıcılığa geçse de podyumlara veda etmeyen ve defilelerin gözde mankenlerinden Ece Gürsel, defilenin sonunda 'Vur kalbimden' adlı yepyeni şarkısını seslendirdi. Defilenin finalinde, Pudra lezzet tarafından yapılan dev abiye kostümlü pasta mankenler,Özkan Kalafat eşliğinde kesildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75