banner6

Modacı Pınar Kerimoğlu yeni yaşını kutladı

banner37

Modacı Pınar Kerimoğlu yeni yaşını kutladı
banner150 banner151 banner143

Ünlü isimler partiye akın etti Ünlü modacı Pınar Kerimoğlu, eşi Yücen Kerimoğlu'nun Etiler'de özel kapattırdığı mekanda doğum gününü kutladı. Kerimoğlu, Bülent Ersoy, Selin Ciğerci, Zuhal Topal, Cenk Eren, Fatih Ürek gibi isimlerin akın ettiği partide özel pırlanta taşlarla yapılan doğum günü pastasını üfledi. Sanat camiasının başarılı modacılarından Pınar Kerimoğlu, yeni yaşını sevdikleriyle kutladı. Eşi Yücel Kerimoğlu'nun doğum gününe özel kapattığı mekanın parti organizasyon BY Mustafa tarafından yapıldı. 100 davetlini katıldığı partide ünlü isimler de sahne aldı.

ÜNLÜ İSİMLER PARTİYE AKIN ETTİ

Etiler'deki doğum günü partisine Bülent Ersoy başta olmak üzere, Fatih Ürek, Hakan Akkaya, Zuhal Topal, Korhan Saygıner ,Zahide Yetiş, Selin Ciğerci, Necati Ateş, Beste Korkmaz, Korhan Saygıner ve Züleyha Ortak gibi ünlü isimler katıldı. Cenk Eren'in sahneye çıktığı partide ünlü isimler de eşlik etti. Modacı Pınar Kerimoğlu yeni yaşını kutladı, ünlü isimler partiye akın etti Medya dünyasından da özel ilgi gösterilen gecede Magazinkolik Genel Yayın Yönetmeni ve kurucusu Nurcan Sabur, Quality Dergisi sahibi Salih Keçeci, Klass Magazin patronu Muammer Kapucuoğlu, Sabah Gazetesi Magazin Müdürü Sinan Özedincik, Moon Life Dergisi sahibi Alper Alp ve magazinci Esin Övet de yer aldı.

PIRLANTA İLE SÜSLENEN PASTAYI ÜFLEDİ

Pınar Kerimoğlu için özel pırlanta taşlarla donatılan çok özel doğum günü pastasını her birlikte üfleyen ünlüler, genç modacıya yeni yaşında mutluluk ve sağlık diledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110