Modanın yeni markası; Tez Originals

banner37

Ülkemizin başarılı moda tasarımcılarından Tezel Ziya, yeni markası Tez Originals ile İspanya’dan tüm dünyaya açıldı

Modanın yeni markası; Tez Originals
banner90
banner99

Devrim EYYUBİ 

banner134
 

Tezel Ziya’nın creative direktörlüğünü, Davut Ziya’nın da CEO’luğunu yaptığı bir aile şirketi olan Tez Orginals hazır giyim sektöründe önemli adımlar atıyor.

Şu an İspanya’da online satış platformunda, İspanya piyasasında görücüye çıkan marka büyük ilgi görmeye başladı.

KIBRIS Gazetesi’ne konuşan Tezel Ziya, hedeflerinin adım adım dünyanın birçok ülkesine, özellikle modaya değer verilen ülkelerde markayı tanıtmak ve satışa sunmak olduğunu söyledi.

Kıbrıs’ın ve Türkiye’nin de hedef ülkeler arasında olduğunu belirten Ziya, “Kısacası global hizmet veren, stil sahibi yapan ve kadınlara özgüven aşılayan güvenilir ve tarzını konuşturan; her açıdan kaliteli aynı zamanda da ulaşılabilir bir markayız” dedi.

Ziya kardeşler, bu yolda emin adımlarla ve planlanmış şekilde yürümek istediklerini ve çalışmalarını da planladıklarını vurguladı.

Tezel Ziya, “Doğru insanlarla ilerlemek çok önemli. İşin en güzel ve eğlenceli kısmı da kardeş kardeş bu işe baş koymamız. Birbirimizi birçok yönden tamamlıyoruz. Ben tasarım ve üretimle ilgilenirken, Davut da marketing, finans, organizasyon yani şirket işleriyle ilgileniyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75