Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi etti...

banner37

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi etti...
banner90
banner99

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı'na Ibiza'da evlilik teklifinde bulundu. Subaşı o anları 'evet, dedim' notuyla paylaştı. Kısa sürede 2.5 milyondan fazla kullanıcı tarafından izlenen videoya çok sayıda da yorum yapıldı.

Ünlü isim evlilik teklifi sonrası, 'Hayatımın ne kadar büyülü ve unutulmaz bir anı. Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum' ifadeleriyle duygularını dile getirdi.

Uzun zamandır Şeyma Subaşı ile aşk yaşayan iş insanı Mohammed Alsaloussi evlilik yolunda ilk adımı attı. Romantik bir teklifte bulunan Alsaloussi, Şeyma'dan 'evet' yanıtını aldı.

banner134
Mohammed Alsaloussi, sevgilisi Şeyma Subaşı'na sürpriz bir organizasyonla evlilik teklifinde bulundu. Sahilde hazırlattığı özel alana arkadaşlarını davet eden iş insanı daha sonra Şeyma Subaşı ile oraya geldi.

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşına evlilik teklifi etti...

Bir anda sevgilisinin önünde diz çöken Alsaloussi, romantik bir konuşma yaptı ve evlilik teklifinde bulundu. Kısa süreli şaşkınlık yaşayan Subaşı teklifi kabul etti, diz çökerek sevgilisine sarıldı.

Çiftin bu özel anı arkadaşları tarafından kaydedildi. Yaşadığı mutluluğu takipçileriyle paylaşan Şeyma Subaşı, 'evet, dedim' mesajıyla güzel haberi duyurdu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75