Müslüm Baba’da altın gece

banner37

Ülkemizin ilk ve tek yeni nesil meyhanesi ve Girne’nin gözdesi Müslüm Baba bu kez sahnesinde gündemden hiç düşmeyen sanatçı Tuğba Altıntop’u ağırladı

Müslüm Baba’da altın gece
banner90
banner8

Sanatçı gerek sahne performansı ile gerekse de güzelliği ile gelen konuklara unutulmaz anlar yaşattı, Müslüm Baba Meyhanesi’ne özel repertuarı ve kostümleri ile gelen konuklardan tam not almayı başardı.


Modellik geçmişindeki başarılarının yanı sıra son bir kaç senedir sahne performanslarındaki başarısı ile de adından söz ettiren Tuğba Altıntop’un sesi oldukça beğenildi.

Özel konuklar dinlemeye geldi


banner134
Ülkemizin başarılı üniversitelerinden Girne Amerikan Üniversitesi rektörleri, dekanları, bölüm başkanları ve çok değerli hocaları da sanatçıyı dinlemeye gelenler arasındaydı.


Aynı zamanda Türkiye’nin ünlü sunucularından Bircan Bali de Tuğba Altıntop’u dinlemek için o gece Müslüm Baba’da en önlerde yerini aldı.

Sahnesi çok beğenildi


Adeta bir kuğu edasıyla sahneye çıkan ve iki kostüm giyen güzel sanatçının sahnesi oldukça beğenildi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Tuğba Altıntop gelen bütün konuklar ile bir bir ilgilenmeyi ihmal etmezken mekan sahibi Gamze Yücel’e de kendine bu özel sahnede yer verdiği için çok teşekkür ettiğini belirtti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75