Müslüm Baba’da aşk başka yaşandı

banner37

Ülkemizin ilk ve tek yeni nesil meyhanesi Müslüm Baba fark yaratmaya devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı dolu dolu programıyla gelen konuklara yine hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşatmayı başardı

banner87
Müslüm Baba’da aşk başka yaşandı
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

Keman virtüözü aynı zamanda aşk parçalarının kraliçesi NİL Karataş’ın sevgililer gününe özel hazırladığı özel repertuarıyla başlayan gece hiç ara vermeden DJ Ümit Akdeniz, Perküsyon da Neşet Yıldırım ve Oryantal Yasemin’in sahne performanslarıyla devam etti.


Mekana girdiğiniz andan itibaren muhteşem bir Sevgililer Günü konsepti ile özel bir karşılama hazırlayan Müslüm Baba çiftlere özel romantik masa süslemeleri ile gelen konuklardan tam not almayı başardı .


Nil Karataş ve özel orkestrasıyla gelen misafirler bu özel günü taçlandıran bir gece yaşadı. Romantik başlayan özel gece daha sonrasında yerini eğlenceli karelere bıraktı.


Akıllara kazınan ve unutulmayacak bir gece yaşanması için haftalar öncesinden mekânı aşk ile hazırlayan mekân sahibi ve aynı zaman da işletmeci olan Gamze Yücel Agha, eğlence sektöründeki başarısını bir kez daha ortaya koydu.


Yakın dostu NİL Karataş’ı sahnesinde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden ülkemizin genç ve başarılı işletmecisi Gamze Yücel gelen bütün misafirlerine kendilerini tercih ettikleri için teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108