“Müslüm Baba”da eğlence dorukta

banner37

Ülkemizin ilk ve tek yeni nesil meyhane olma özelliği gösteren Müslüm Baba düzenlediği eğlenceler ve lezzetli yemekleriyle Girne’nin gözdesi olmayı başardı

banner87
“Müslüm Baba”da eğlence dorukta
banner90
banner99

Girne eğlence hayatına aynı zamanda meyhane kültürüne oldukça yeni bir boyut kazandıran Müslüm Baba Yeni Nesil Meyhanesi lezzet ve eğlence düşkünlerini ağırlamaya devam ediyor.  Haftanın her gecesi hizmet veren Müslüm Baba’da eğlence bir an olsun durmuyor. Servis kalitesi, lezzetli mezeleri ve kendilerine özgü spesialleri ile de damak tadınıza da hitap eden mekana gelip memnun kalmamak mümkün değil.


Yeni nesil konsepti ile meyhane de canlı DJ keyfi yaşatan Müslüm Baba perküsyon darbuka davul ve oryantal şovları ile de oldukça renkli görüntülere sahne olmayı başarıyor.  Farklı tarzıyla meyhane sektörüne oldukça yenilikler sunan Müslüm Baba Yeni Nesil Meyhane gelen misafirlerine oldukça keyifli hatıralar ile mekandan ayrılmalarını sağlayacak her şeyi düşündü.


Eğlence sektörüne senelerdir gönül veren işini aşkla yapan ve her geçen gün yatırımlarına yenisini ekleyen Gamze- Mustafa Agha çifti işletmesini birlikte yaptıkları Müslüm Baba Yeni Nesil Meyhanesi’ne olan ilgiden oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75