Müslüm Baba’da ışıl ışıl bir gece

banner37

Ülkemizin yeni nesil meyhanede öncü ismi Müslüm Baba’da geçtiğimiz akşam farklı bir konseptte eğlence yaşandı. Kuzey Irak’tan bu özel gece için gelen dünyaca ünlü sanatçı Ahmad Xalil ile hafızalardan silinmeyecek bir eğlenceye imza atıldı

banner87
Müslüm Baba’da ışıl ışıl bir gece
banner90
banner8

Sahnede kaldığı süre boyunca kendisine gönderilen şampanyalarla da dikkat çeken Ahmad Xalil, eğlencenin nabzını bir an olsun düşürmedi.
 

Sevilen sanatçının programı oldukça dolu dolu ve bir o kadar da eğlenceli geçti.


Kendisini dinlemeye gelen sevenleri ise hep birlikte şarkılarına eşlik etmeyi ihmal etmedi. Halayların çekildiği oyun havalarının oynandığı muhteşem eğlenceye ilgi yoğundu. İğne atsanız yere düşmeyecek derecede kalabalık olan geceyi düzenleyen mekanın sahibi, Erbilli iş adamı Mustafa Agha, eşi Gamze Yücel Agha’yla birlikte büyük ve görkemli organizasyonlarının devam edeceğinin müjdesini verdi.


Ülkemiz eğlence sektörünün önde gelen isimlerinden Gamze Yücel Agha, eşinin başarılı bir organizasyona imza atmasından dolayı gurur duyduğunu söyledi. Ülkemizde eğlence anlamında birçok yeniliklere imza atan ve yeni projelerle yollarına devam eden iki başarılı isim, çok yakında yeni projelerle de karşımıza çıkacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75