Müslüm Baba’da parlayan gece

banner37

Açıldığı günden beri yoğun ilgi gören ülkemizin ilk ve tek yeni nesil meyhanesi Müslüm Baba, ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor

Müslüm Baba’da parlayan gece
banner90
banner8

Orhan İSMAİLOĞLU 

Türkiye’nin en çok izlenen ve dinlenen adamı Ahmet Parlak, geçtiğimiz hafta sonu ülkemizin en çok sevilen meyhanesi Müslüm Baba’da sahne aldı.


Ünlü fenomenin konseri oldukça yoğun ilgi gördü. Mekânda adım bile atılacak yer kalmayan gecede, tabiri caizse iğne atsanız yere düşmeyecekti.


Rezervasyonların günler öncesinden kapandığı Ahmet Parlak konseri için gelen konuklar gerek Ahmet Parlak’ın performansından gerekse de lezzetlerden oldukça memnun kaldı.


banner134
Sahneye çıktığı andan itibaren bütün gözleri üzerine toplayan Ahmet Parlak, sıcak ve samimi tavırlarıyla da herkesin gönlünü mest etti.


Ahmet Parlak, Müslüm Baba Meyhanesi’ne özel hazırladığı repertuarı ve kendine özgü sahne performansı ile gelen konuklardan tam not almayı başardı. Ayrıca kendisini dinlemeye gelenler arasında çok özel de bir konuk vardı.


Türkiye’nin en ünlü klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici de o gece Ahmet Parlak’ı dinleyenler arasında yerini aldı.


Yaklaşık 3 saat sahnede kalan ve sahnede kaldığı süre boyunca kah hüzünlendirip kah eğlendiren Ahmet Parlak, o gece herkesi kendinden geçirdi.


Bütün konukların çok memnun ayrıldığı programda Ahmet Parlak ve Müslüm Baba Meyhanesi tam not aldı.


Ünlü sanatçı Ahmet Parlak, sahnesi boyunca mekan sahibi Gamze Yücel Agha ve eşi Mustafa Agha’ya böylesine özel bir mekan yaptıkları için teşekkür etti. Aynı zamanda Müslüm Baba’nın da isminin taşındığı bu özel mekanda kendisine sahne verdikleri için oldukça minnet duyduğunu sözlerine eklemeyi ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75