banner6

Müzik damarlarımda, kanımda akıyor

banner37

Ziynet Sali, müziğe olan tutkusuna vurgu yaptı

Müzik damarlarımda, kanımda akıyor
banner151 banner143

Kıbrıslı şarkıcı Ziynet Sali, Merit Royal Hotel’de hayranlarına keyifli bir gece yaşattı.


Otelin açık hava sahnesinde verdiği konser öncesinde gazetecilerle bir araya gelerek soruları yanıtlayan Ziynet Sali, enerjisini müzikten aldığını ve heyecanını yansıtmayı çok sevdiğini söyledi.


“Müzik damarlarımda, kanımda akıyor” diyen Sali, şubat ayından beri Londra’da müzik çalışmalarına devam ettiğini, müzik kariyerini yeniden inşa ederken Grammy adaylığı ve MTV ödülleri bulunan Craig David’in prodüktörlüğünde çalıştığını söyledi.


Egonun kendisi için hiçbir anlam ifade etmediğini söyleyen Sali, “Örnek aldığım dünyaca ünlü pop sanatçısı Prince, bir röportajında ‘Yaptığınız en iyi şarkı’ sorusuna ‘Henüz yapmadım’ yanıtını vermişti.  Türkiye’de star egosuyla gezenler yapamaz, ego çalışmıyor oralarda, herkes kendisiyle yarışıyor” dedi.


Eurovision şarkı yarışmasına katılmayacağını ve hakkında Anthony Marshall ile çıkan aşk haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Ziynet Sali, sıra sahneye geldiğinde hayranlarının coşkulu alkışlarıyla performansına başladı.


Mavi renk, ışıltılı kıyafetiyle bir an olsun yerinde durmayan Ziynet Sali, Sezen Aksu’ya sahneden selam göndererek ‘Sen Ağlama’ şarkısıyla duygusal anlar yaşattı. Ziynet Sali, arabeskten popa, Yunan şarkılarından Karadeniz türkülerine tam anlamıyla müzik ziyafeti verdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 11:08
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104