Müzikal yapacaklar

banner37

Demet Akalın ve Hande Yener, ortak bir projede yer alacak

banner87
Müzikal yapacaklar
banner90
banner99

   Pop müziğin sevilen isimlerinden Demet Akalın, bu yazdaki ikinci Harbiye konserini önceki gün Poll Production organizasyonu Paraf sponsorluğunda ‘Halkın Yıldızları’ konserleri kapsamında gerçekleştirdi.

  Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayanAkalın,  Hande Yener ile birlikte konser vereceğine dair çıkan haberleri doğruladı. Popçu, “Müzikal olacak, içerisine biraz da komedi ekleyeceğiz. Tabi ki şu an bu sadece bir taslak, ama ikimizin ortak kararı oldu. Değişik bir şeyler olsun istiyoruz. Sevenlerimizin gönlünü almak için çok güzel bir şeyler ortaya çıksın diye çalışacağız. Bu arada hâlâ yüz yüze gelmedik sadece telefonda konuşuyoruz. Büyüsü bozulmasın çok güzel bir enerjimiz var. Sahnede de yan yana gelmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

   Konserinde seyircisini “Esiyor” şarkısıyla selamlayan Akalın, daha sonra “Hayalet”, “Türkan”, “Giderli” ve “Tecrübe” gibi hit parçalarını sırasıyla seslendirerek konseri dinlemeye gelen 5 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

   Konserin ilk bölümünün sonlarına doğru Ersay Üner’i sahneye davet eden Akalın, 'Helal Olsun' parçasını beraber söyledikten sonra, sahneyi kısa süreliğine Üner’e bıraktı.

   Konserin sonlarına doğru Hande Yener’in “Kırmızı” parçasını seslendiren Akalın, “Barıştık o kadar, Hande’ye selam olsun” dedi.  Konseri dinlemeye gidenler arasında sanat camiasından da önemli isimler vardı. Selin Ciğerci, Esra Balamir, Özlem Yıldız, Gülşah Saraçoğlu, Atakan Işıksaçan, Akalın’ın annesi Şenay Akalın, eşi Okan Kurt ve kızı Hira Kurt da Akalın’ı yalnız bırakmayanlar arasındaydı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108