Nagehan, Kıbrıs’ta da sahne alacak

banner37

Müzik kariyerine Samsun'da başlayan güzel şarkıcı Nagehan Coşkun, sesi, yorumu ve sahne performansıyla müzik severlerden büyük beğeni alıyor. Samsun doğumlu olan ve devlet konservaturında da eğitimine devam eden Nagehan, profesyonel olarak 10 yıldır sahnelerde boy gösteriyor

Nagehan, Kıbrıs’ta da sahne alacak
banner90
banner99

Nagehan'ın sesi, Sibel Can’a benzetiliyor. Bir yandan sahne diğer yandan da eğitimine devam eden başarılı şarkıcı, “Ben hem alaylı hem okulluyum. Sibel Can ise benim örnek aldığım sanatkar. Kendisi benim idolüm. Sesimin benzemesi de Allah'ın bir lütfu” dedi.


Önümüzdeki günlerde single çalışmasıyla müzikseverlere seslenecek olan Nagehan, ilk iş olarak birçok sanatçıyla çalışmış olan ünlülerin menajeri, organizatör Metin Sarıahmet'le anlaştı. Menajeriyle hayli titiz ve hummalı bir çalışma içinde olan Nagehan, şarkı seçiminde de adeta kılı kırk yarıyor.

banner134

Sahne repertuarı ve disipliniyle kendisini izleyenlerden büyük alkış alan Nagehan, bir yandan da Samsun'dan Kıbrıs'a demir atmak için gün sayıyor. Yakın zamanda yapacağı sahnelerle Kıbrıslılarla bir araya gelecek olan güzel şarkıcı, Kıbrıs’taki müzik severleri coşturmak için de hazırlıklarına devam ediyor.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 10 ay Önce

Kim olduğu belli olmayan insanları abartarak insanları yanıltmayın bize sanatçıları anlatın bunları değil

SIRADAKİ HABER

banner75