'Near East Bank' ailesi, Ahmet Evan'la coştu

banner37

Teknolojik gelişmeleri yakından izleyip, kısa sürede kendini yeniliklere adapte edebilen dinamik yapısı, tutarlı yönetim anlayışı

'Near East Bank' ailesi, Ahmet Evan'la coştu
banner99

verimliliği ve aktif kalitesiyle sektörde fark yaratan Near East Bank ve ortaklaşa yararlarla birbirine bağlı iştirakçiler 2019’a “merhaba” demek için Concorde Hotel’de bir araya geldi.


Yönetim Kurulu ve personelin eşleriyle birlikte katıldığı gecede, dolu dolu geçen başarılı bir senenin yorgunluğu atıldı. Samimi ve eğlenceli bir ortamda geçen yemekte gönüllerince eğlenen Near East Bank ailesi, 2019 yılı için enerji topladı.

banner134

Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, 2018 için koydukları hedeflere ulaşmada büyük emekler veren Near East Bank ve iştirakçi şirket personellerinin katkılarının çok büyük olduğuna dikkat çekerek, kendilerine teşekkür etti. KKTC’nin en güvenilir banka markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerlediklerini söyleyen Haskasap, gelecek yıllarda da müşterilerine ve personele hep daha iyisini sunarak yarattıkları değeri arttırmaya devam edeceklerini dile getirdi.


Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak da başta hizmet kalitesi, kârlılık, genç nüfusun istihdamı ve istikrarlı büyüme açısından oldukça verimli bir yılı geride bırakmaya hazırlandıklarını belirterek, bankanın bu başarılarında payı olan, takım ruhuyla çalışan her kademedeki personele içtenlikle teşekkür etti.


Near East Bank’ta 10, 15 ve 20’nci hizmet yılını dolduran ve yüksek performans gösteren personele Genel Müdür Selami Kaçamak, Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, Dinç Erkman, Cafer Lale ve Banka Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından plaket verildi. Ahmet Evan ve orkestra elemanları ile birlikte coşku kattığı gece geleneksel piyango çekilişi ile noktalandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75