“Nerde Akşam Orda Sabah”a büyük ilgi

banner37

Usta sanatçı Selami Şahin, önceki akşam Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı

“Nerde Akşam Orda Sabah”a büyük ilgi
banner90
banner8

Gecede salonu dolduran yaklaşık bin kişiye unutulmaz eserlerini seslendiren sanatçının son animasyon klip şarkısı “Nerde Akşam Orda Sabah” dinleyenlerden büyük ilgi gördü. Selami Şahin, yoğun istek üzerine şarkıyı bir kere daha seslendirdi.

banner134
Usta sanatçı, yoğun alkış ve ilgi ile karşılandığı Kıbrıs’ta duygulandı. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şahin, “Ayda 7-8 konser veriyorum. Sahneye her çıktığımda kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Müziğe aşığım, o gücü veriyor bana” dedi.  Şahin, Kıbrıs’ta sahne aldığında kendisini evinde hissettiğini belirtti. Selami Şahin, animasyon klibinin sorulması üzerine şu ifadeleri kullandı:

“Oğlum Emirhan, ‘Baba Nerede Akşam Orada Sabah’ şarkısına klip çekelim. Sen hiç karışma, ben sana sürpriz yapacağım’ dedi. Çalışmalarını bitirdikten sonra beni bir akşam yemeğe çağırdı ve animasyon klibini izleterek bana sürpriz yaptı. Yapılmamışı yaptığımız için geri dönüşleri çok güzel oldu. Yolda görenler bile beni çevirip ‘Hiç böyle bir klip beklemiyorduk, çok güzel olmuş’ diye yorum yaptılar. Bu da beni çok gururlandırdı”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75