banner6

Odyssey, Ümmet Özcan'a hazır

banner37

Geçtiğimiz haftalarda misafirlerine destansı eğlencenin kapılarını aralayan Odyssey Club, Dünya’nın en iyi DJ ve Prodüktörlerinden Ümmet Özcan’ı ağırlamaya hazır

Odyssey, Ümmet Özcan'a hazır
banner99

Henüz çok yeni olmasına rağmen tecrübeli ekip, doğru yatırım ve elit eğlence anlayışıyla birlikte uzun vadede sektörün vazgeçilmezlerinden olacağına kesin gözüyle bakılan Odyssey Club, eğlence severleri Girne’nin merkezinden destansı eğlence yolculuğuna çıkarmaya başladı.

Haftanın üç gecesi farklı konseptlerle açık olan adanın en genç eğlence mekânı Odyssey Club’da geçtiğimiz cumartesi akşamı “Odyssey’nin Korsanları” (Pirates of Odyssey) konseptiyle bir gece düzenlendi.

Kabin başında bulunan isimler Cruze ve Mr. Joker’in çaldıkları setlerle birlikte Odyssey şov ekibinin muhteşem gösterisi tüm misafirleri büyüledi. Dünya standartlarındaki ekipmanla oluşturulan ses-ışık gösterileri, Odyssey Club’ın dünyanın en iyi sanatçılarını ağırlamaya hazır olduğunun sinyallerini verdi.

Ümmet Özcan konserine Kıbrıs’ın güney kesiminden de misafirlerin katılması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Lord’s Palace resepsiyonuyla birlikte tüm Glorıa Jeans’lerde satışa çıkan Ümmet Özcan biletlerine yoğun ilgi devam ederken biletlerin tükenmek üzere olduğu öğrenildi.
  

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104