Örge’den hayvan sevgisini anlatan klip

banner37

Kıbrıslı sanatçı Örge Volkan, yeni youtube sayfasından dijital ortamda piyasaya sürdüğü “Azat” isimli albümünde “Beddua” isimli parçaya klip çekti

Örge’den hayvan sevgisini anlatan klip
banner90
banner99

Yıllar önce Yıltan Tozakı’yla birlikte merhum Murat Göğebakan’ın da yer alacağı bir proje için düzenledikleri ama Göğebakan’ın hastalığının nüksetmesi ve vefatı sonucu hayata geçiremedikleri bu projeye tekrar hayat veren Volkan, klipte başarılı yönetmen Kadri Esemen'le çalıştı. 

banner134
Volkan, Kadri Esemen'le kafa kafaya verip basit, sade ama hem şarkının duygusunu açığa çıkarabilecek hem de hayvan sevgisini ön planda tutabilecek bir senaryo üzerinde çalıştıklarını bildirdi. Klip çekimleri Lefkoşa sur içindeki Brothers isimli mekanda gerçekleşti.

 Klipte, hayvanlara karşı koşulsuz sevginin önemi vurgulandı. Örge Volkan klipte, kendi köpeği Handsome'ı oynattı.  Klip, Türkiye’de birçok ünlü sanatçıyı da bünyesinde bulunduran Besound Prodüksiyon Manejerlik Şirketi ile anlaşmalı olarak, dünyanın en çok izlenen Youtube kanallarından biri olan Netd üzerinden yayına giriyor.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75