banner6

Orta Sayfa

banner37

Orta Sayfa
banner150

banner150

banner99

“İşimizi yaparız”

   Türk müziğinin başarılı ismi Volkan Konak geçtiğimiz akşam Concorde Hotel’de sahne aldı. Misafirlerinin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak sahnesine başlayan Konak, “15 yıl bar müzisyenliği yaptım, gitar çalarak piştim. Şimdi konserler bana çok kolay geliyor. İşimizi iyi yaparız, kaptanınıza güvenin” dedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Konak, kendine has repertuarı, anlattığı hikayeler ve fıkralarla izleyenlere eğlenceli bir gece yaşattı.

**

“Bazen birilerinin boğazını sıkmak isteriz”

   Sanatçı Özcan Deniz, önceki akşam Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı. Keyifli halleriyle dikkat çeken Deniz, şık giyimi ile de dikkat çekti. Eski ve yeni şarkılarını okuyan sanatçı, bir ara efkarlanarak misafirler ile sohbet etti. Deniz, “Hani bazen çok daralırız, birilerinin boğazını sıkmak isteriz. İşte şarkılar bu zamanlarda devreye giriyor, öyle şeyler yaşadığımız içinde bu şarkılar ortaya çıkıyor” dedi.

“3 gün 3 gece kutlama yaptık”

   19 Mayıs’ta 51 yaşına basan Deniz, sahnede doğum gününü kutladı. Sanatçı, “Bugün 52 yaşına girdim, 19 Mayıs gibi önemli bir gün benim doğum günüm. Çocukluğumdan bu yana doğum günü kutlayamadım, çünkü o gün bütün arkadaşlarım kutlamalara katılıyordu” dedi. Doğum günü kutlaması için ayrıca teşekkür eden sanatçı, “3 gün 3 gece pasta üfledim, herhalde 1 hafta boyunca doğum günümü kutlayacağım” dedi. 30 yıldır sevenlerine teşekkür eden Deniz, “Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim, bu gece yaralarınıza tuz basarak, şarkılarla sizi iyi edeceğim” dedi.

**

“Serumlarla ayaktayım”

   Popçu Hadise, önceki akşam Kıbrıs’ta bulunan Chamada Prestige Otel’de sahne aldı. Gündüz yağan yağmura rağmen alanı dolduran yüzlerce sevenine unutulmaz bir Kıbrıs akşamı yaşatan Hadise, sahne şovları ile kendisini dinlemeye gelen tatilcileri adeta büyüledi.

   Bir gün önce İstanbul’da konser verdiğini belirten Hadise “Dün çok güzel bir konsere imza attık. Gece eve gittim. Ve uyudum. Sabah kalktım. Boynum tutulmuş. Hastayım serum yedim. Doktorum geldi. Boynumu açtı. Kıbrıs’a gelince de serum yedim. Serum sayesinde ayaktayım ve sizlerle beraberim” diyerek nazara geldiğini söyledi.

   Kıyafetleri ve sahnede yaptığı dansları sürekli olay olan Hadise’nin her konserinde yanında olan erkek dansçılar yerine, bu konserinde kadın dansçılara yer vermesi de izleyenlerin gözünden kaçmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104