Özgün tasarımlar beğenildi

banner37

Invidia Moda ve Tekstil; Invidia & Xclsv markalarıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Tuğçe Sarıkaya ve Gözde Coşkun organizasyonuyla Türkiye’nin İncileri Ödül Töreninde defile yaptı

Özgün tasarımlar beğenildi
banner90
banner99

Ünlü koreograf Asil Çağıl koreografisiyle Yağmur Ayaz, Seviye İkbal Tulgar, Derya Ekşioğlu, Türkan Geyik, Leena Shindondola, Jenya Krivenko, Yana Shmidt, Melissa Aslan, Albina Detkova, Elif Tokgöz, Kosovare Halimin gibi taçlı güzeller podyuma çıktı. Defilenin ses/ışık düzeni Fashion Art/Mesut Büyüksofuoğlu tarafından yapıldı.

banner134
2020-2021 koleksiyonundaki Haute Couture elbiseler izleyenlerin beğenisine sunuldu. Özgün tasarım ve eşsiz kumaş çeşitliliğini farklı renk kombinasyonları ile sentezleyen Invidia defilede bu yılki trendler hakkında da ipuçları vermiş oldu.

Uluslararası marka olma yolunda hızla ilerleyen, üretici ve ihracatçı özellikleri ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiş ve sosyal sorumluluk projelerinde bulunmayı vazife sayan bir anlayış ile Invidia Moda Tekstil bundan sonra da bu tür organizasyonlarda yer almaya, yeni, güncel ve kendine özgü tasarımlarını sunmaya devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75