'Özgürlük Bayramı' için geliyorlar

banner37

banner87
'Özgürlük Bayramı' için geliyorlar
banner90
banner8

Orhan İSMAİLOĞLU 
 

Türkiye’nin ünlü isimlerinin yanı sıra ülkemizin sevilen sanatçıları, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı dolayısıyla bu hafta otellerimizde ve bazı restoranlarda düzenlenecek özel gecede sahne alacak.


Buray, Işın Karaca, Ebru Gündeş, Funda Arar, Volkan Konak ülkemiz sahnelerinde olacak isimlerden. Tüm sanatçılar 21 Temmuz’da sahneye çıkacak.


Buray “Sevdalar” diyecek

 


Kıbrıslı sanatçı Buray, 21 Temmuz Cumartesi akşamı Doğuş Mesarya Restoran’da hayranlarının karşısına çıkacak.


“Deli Divane” şarkısıyla adından söz ettiren Buray, gecede geçmişten günümüze birçok şarkısına geniş olarak yer verecek.
 

Işın Karaca geliyor
 


Kıbrıslı sanatçı Işın Karaca da Salamis Bay Conti Hotel’de olacak. Karaca’nın o geceye özel repertuvar hazırladığı öğrenildi.

 

Funda Arar’dan “Yak Gel”Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Funda Arar, üç hafta aradan sonra bu kez Cratos Hotel’de sahneye çıkacak.


“Yak Gel” şarkısıyla adından söz ettiren sanatçı, gecede geçmişten günümüze albümlerinde yer alan şarkılarına yer verecek.

Ebru Gündeş’le devam

 


Fantezi müziğin güçlü seslerinden Ebru Gündeş, Kıbrıs konserlerine ara vermeden devam eden bir isim. 21 Temmuz Cumartesi akşamı Girne’de bulunan Kaya Palazzo Hotel’de hayranların karşısına çıkacak sanatçının konserine yoğun ilgi olduğu öğrenildi.

Volkan Konak’la Karadeniz rüzgarıKaradeniz’in güçlü seslerinden Volkan Konak da 21 Temmuz Cumartesi akşamı Girne’deki Elexsus Hotel’de sahne alacak.

Otel sahnesinde 20 Temmuz akşamı sevilen isim Altay olacak.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2018, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75