banner6

Özok'la yüzler gülüyor

banner37

“2017’de Keyfim Yerinde” kampanyasının üçüncü hafta çekilişi gerçekleşti

Özok'la yüzler gülüyor
banner150

banner150

banner99

“2017’de Keyfim Yerinde” kampanyası dahilinde her hafta iki kişi Vestel 32 LED TV kazanmaya devam ediyor.

Dün, üçüncüsü gerçekleşen çekilişte yine yüzler güldü. Noter huzurunda yapılan çekilişte Tahir Sinekçi ve Ahmet Erensoy, Vestel 32 LED TV kazandı.

Özok Grup bünyesinde başlayan “2017’de Keyfim Yerinde” kampanyası yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Her hafta çekilişle iki kişiye 32 LED TV veren kampanyada, üçüncü hafta çekilişi geçtiğimiz gün Vestel Hamitköy Mağazası’nda noter huzurunda gerçekleşti.

 Yapılan çekiliş sonucunda Vestel 32 LED TV’yi kazananlar Tahir Sinekçi ve Ahmet Erensoy oldu.

 

“Rüyamda gördüm”

   Tahir Sinekçi’nin kızı Yağmur çekiliş sonrası, “Rüyamda televizyonu kazandığımızı gördüm. Çok mutluyum” dedi.

   Çekilişe annesiyle katılan Yağmur, hediyeyi yetkililerden alırken mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

 

3 hafta, 6 hediye

   Geçtiğimiz haftalarda yapılan çekilişlerde ise Sting Esellstad, Ahmet Dinçer, Orhan Beyan Gür ve İbrahim Esendağlı Vestel 32 LED TV’ye sahip olmuşlardı.

 

Anında sürpriz hediyeler

   Yeni yıla gireceğimiz bu son günlerde “2017’de Keyfim Yerinde” sloganıyla ilklere imza atan Özok Group, birçok avantajlı kampanyayla da müşterilere inanılmaz fırsatlar sunmaya devam ediyor.

   Vestel 32 LED TV kampanyasının yanı sıra müşterilere alışveriş sonrası hediyeler vererek sürprizler yapan Özok Mobilya, iddialı yeni yıl kampanyalarını sürdürüyor.

 

Sürpriz kampanyalar kapıda

   Devam eden kampanyaların yanı sıra, oldukça iddialı sürpriz hazırlıklar içerisinde olan Özok Group, ayrıca ‘Yeni Yıl Öncesi Vestel Teknolojisi’ kampanyası ile Vestel ürünlerinde yüzde 70’lere varan indirimlerle de müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

   3 bin TL ve üzeri alışverişlerde verilecek biletle çekilişe girme hakkına sahip olacak olan talihliler, her hafta Vestel 32 LED TV kazanma şansı yakalayacak. Kampanya 31 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek.

 

Eviniz için her şey

   Özok Group’u Kuzey Kıbrıs’ta diğer işletmelerden ayıran en büyük ayrıcalık, yaşam alanınız için ihtiyaç duyabileceğiniz mobilya, beyaz eşya, küçük ev aletleri, zücaciye, çeyiz setleri ve tekstilin yanı sıra tüm kesimlere hitap eden çok alternatifli uygun fiyat ve kampanyalarla dünya markası araçlarla olma şansını vermesi. Müşteri memnuniyeti için kurumsal hizmet, tüm grup çapında çağdaş anlayış içerisinde veriliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2016, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104