Özyalçın 25. Yaşını kutladı

banner37

Başta inşaat olmak üzere, çeşitli sektörlerdeki büyük yatırımlarıyla ülke ekonomisine en büyük katkıda bulunan gruplarından Özyalçın Şirketler Grubu, 25. yaşını görkemli bir geceyle kutladı

Özyalçın 25. Yaşını kutladı

Orhan İSMAİLOĞLU

Geçtiğimiz Cumartesi gecesi Rocks Hotel’in havuz başında gerçekleşen 25. yıl gecesine, Özyalçın ailesi ve Özyalçın Şirketler Grubu çalışanları ev sahipliği yaptı.


KIBRIS Gazetesi Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’inde katıldığı gecede Özyalçın’ın 25. Kuruluş yıl dönümü görülmeye değerdi  


İş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra Özyalçın ailesinin yakın dostlarının katıldığı gecede grubun kurucusu Oğuz Özyalçın da anılarak “Geleceğimizin garantisi ilk 25 yılımız..”sloganı ile yola devam edildiği söylendi.


Özyalçın Group of Companies adına bir konuşma yapan şirket direktörlerinden Yağmur Özyalçın, Oğuz Özyalçın’ın iş hayatına 25 yıl önce bir kamyonetin arkasında inşaat malzemeleri satarak başladığını hatırlattı.


Özyalçın, bugün ise yüzlerce çalışanı ve milyonlarca liralık yatırımıyla ülke ekonomisindeki önemli şirketlerden biri olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtti.


Şirket direktörlerinden Yaprak Özyalçın ise, şirketlerinin sürekliliği ve vardıkları yerden çok daha ileriye taşıma hedefleri çerçevesinde başlattıkları kurumsal çalışmalara vurgu yaptı.


Görkemli gecede, Tarık Sezer Orkestrası, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2018, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER