banner6

Pamela'dan muhteşem konser

banner37

City Mall, 1’inci kuruluş yıldönümünü kutladı

Pamela'dan muhteşem konser
banner90
banner99

City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi 1. yaş gününü bayram havasında dolu dolu etkinliklerle kutladı.

28 Ekim 2016’dan beri hizmet veren City Mall, muhteşem etkinliklere ev sahipliği yaptı.


Kutlamalar kapsamında pasta kesildi ve şampanya patlatıldı. Pasta kesimine City Mall Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Müdür, Tarımer ailesi, City Mall yönetimi ve sanatçı Pamela katıldı. Bir buçuk saat boyunca sahnede performans sergileyen Pamela’nın şarkılarına City Mall’da bulunan binlerce kişi eşlik etti.

Profesyonel dansçılardan oluşan Kuba-Latin dans gösterileri de halkın ilgisini çekti.

 

Tarımer: City Mall asla kapanmayacak veya satılmayacak
 


City Mall Yönetim Kurulu Başkanı Derviş Tarımer, bir yılda yaklaşık 1,5 milyon ziyaretçi sayısına ulaştıklarını belirterek “Devamlı büyüyen, gelişen City Mall asla kapanmayacak veya başka maksatlar için kullanılmayacaktır. Bunun garantisini şahsen ben ve Elektrokur Ltd olarak veriyoruz” dedi.

City Mall Genel Müdürü Engin Yıldırım da, “Başarılı olmak için yaptığınız işi tutkuyla sevmeniz lazım. City Mall ailesi olarak biz çok sevdiğimiz bir işi yapıyoruz. Tüm halkımıza da kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz” dedi.
 

17 bin 500 ziyaretçi
 


29 Ekim Pazar günü City Mall’a 17 bin 500 ziyaretçi giriş yaptı. City Mall’da gösterilerin yanı sıra el emeği ürün ve geleneksel yiyecek stantlarının da yer aldığı 29 Ekim kutlamaları havai fişek gösterileri sunuldu.


Jazz Quartet konseri, Bikem Tunar ile klasik gitar resitali ilgi gördü.


City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde konserler, etkinlikler kasım ayında da devam edecek. 19 Kasım Pazar günü sevilen Retrobüs’ün konseri gerçekleşecek.

City Mall, bünyesine eklenen yeni markalarla büyümeye devam ediyor. Kasım ayı içerisinde ise 5 salonlu CineMall’un açılışının gerçekleşmesi bekleniyor.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104