Pasha’da Şevval Sam rüzgarı

banner37

Pasha’da Şevval Sam rüzgarı
banner99

   Sahne ve dizilerin sevilen sanatçısı Şevval Sam, bayramın ikinci gecesi Golden Tulip Otel Pasha Casino için çıktığı özel gecede hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

   Pasha Arena’nın muhteşem atmosferine kadife sesi ve kıskandıran güzelliğiyle apayrı bir renk katan Şevval Sam, müthiş sahne performansı ile bini aşkın konuğuna oturma yasağı uyguladı.

   Buram buram Anadolu tüten türkülerini yöresel kıyafetli dans grubuyla renklendiren Şevval Sam özel geceye özel bir sürprizle yanıt vererek sahneden hayranlarının arasına inerek salonu yerinden oynattı.

   Dakikada yüzlerce selfie ile rekorları altüst eden Şevval Sam güzelliğiyle büyülerken, Türk Sanat Müziği’nden Karadeniz yöresinin ezgilerine kadar geniş repertuarıyla izleyicilere müzik şöleni yaşattı.

   Yaklaşık iki saat süren performansında “Yasak Elma” dizisindeki rolünden başlayarak seyirci ile sıcak diyaloglar kuran Sam, “Dizideki olumsuz karakter benim için özel bir deneyim oldu” dedi.

   Sam, “Siz eğlendikçe biz eğleniyoruz. Siz çalıştıkça biz de çalışıyor, hep birlikte Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerine, mirasına devletimize sahip çıkıyoruz. Bize muhteşem bir gece yaşattınız. En kısa sürede tekrar buluşmak üzere” diyerek programını noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108

erotik shoperotic shop