banner6

Range Rover 'Velar' Kıbrıs'ta satışa sunuldu

banner37

Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Borusan Oto, ülkemizde yeni Range Rover Velar modelini satışa sunmaya başladı

Range Rover 'Velar' Kıbrıs'ta satışa sunuldu
banner99

Ali CANSU

Range Rover ailesinin en genç üyesi Velar, devrim niteliğindeki tasarım özellikleri, üstün teknoloji donanımları ve verimli motor seçenekleriyle kendi sınıfında ve otomotiv dünyasında fark yaratıyor.


Mart 2017’de ilk kez global tanıtımı gerçekleştirilen yeni Range Rover Velar, tüm Dünya ile aynı anda Kıbrıs’ta satışa sunulmaya başladı. Borusan Oto Kıbrıs’ta ilk tanıtımı gerçekleştirilen yeni Range Rover Velar, SUV sınıfına iddialı bir giriş yaparken, otomotiv endüstrisine de büyük yenilikler katıyor.


İkonik Range Rover genlerini, devrim niteliğindeki tasarım özellikleriyle birleştirerek ilk başta dikkatleri üzerine çeken Velar’ın karoserinde, alüminyum ve kompozit malzemelere yer veriliyor. Akıllı dört tekerlekten çekiş sistemiyle her türlü yol koşuluna kolaylıkla uyum sağlayabilen yeni Range Rover Velar’da, yüksek teknolojinin ürünü birçok donanım sunuluyor. Range Rover Velar, 180 ve 240 HP gücündeki 2.0 litre Ingenium dizel motor ve 250 HP gücünde 2.0 litre benzinli motor seçenekleriyle yollara çıkıyor.


550 metreye kadar gün ışığında aydınlatma sağlayan matrix laser led farları ve yüksek çözünürlüklü çift dokunmatik ekranı ile yeni velar, üstün teknolojik özellikleri ile rakiplerinden ayrışıyor.


Range Rover Velar 73.000 Euro’da başlayan fiyatıyla satışa sunuluyor.


Yeni Range Rover Velar’ın ülkemizdeki lansmanına katılan Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, “Kıbrıs’ta ilk partide gelecek 9 aracın satışı kısa sürede gerçekleşti. Yılsonuna kadar kotamızdaki 16 adet Range Rover Velar’ın tamamını satacağımızı öngörüyoruz. Gelen yüksek talebe karşılık ilave araç tedarik etmeye çalışıyoruz. ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 10:47
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104