Rapçi Murda'nın yeni doğan bebeği hayatını kaybetti

banner37

Rapçi Murda'nın yeni doğan bebeği hayatını kaybetti
banner90
banner8

O Ses Türkiye Rap jürisi üyelerinden Murda lakaplı Önder Doğan’ın 13 günlük bebeği Ayla hayatını kaybetti.

banner134
Ezhel ile seslendirdiği Aya şarkısıyla dikkat çeken Murda, sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla sevenlerini üzdü.

Murda’nın 20 Nisan’da dünyaya gelen kızı hayatını kaybetti. Ünlü isim üzücü haberi sosyal medyadan şu satırlarla duyrdu. şu satırlarla duyurdu:

 “Nerden başlayıp ne diyeceğimi aslında bilmiyorum. Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama Allahımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı. Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle benden de bir parça götürdüm yanında. Benim için senden önceki hayatım vardı ve şimdi sensiz senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli şimdi? Seni öptüm ve kokladım ama yetmedi kızım. Çok özlüyoruz seni. Şu an bundan öte kelime bulamıyorum. Her şey çok hızlı oldu ve bitti. Bildiğim tek şey sen her zaman benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Annesinin ve Babasının elması, ablasının koruyucu meleği. Seni çok özlüyoruz ve çoktan çok seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım.”

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2021, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75