Retro yılbaşında da nefes kesti

banner37

Girne gecelerinin eğlencedeki ve gece hayatındaki bir numaralı adresi Retro Lounge, yılbaşı gecesi de yine yapacağını yaptı ve hafızalardan silinmeyecek bir yeni yıl partisi düzenledi. Retro Lounge’in unutulmaz yeni yıl partisi oldukça eğlenceli görüntülere sahne oldu

Retro yılbaşında da nefes kesti

31 Aralık Pazartesi gecesinde yine Girne’nin en çok tercih edilen mekânı olmayı başaran Retro Club’ta eğlencede nabız bir an olsun düşmedi.


Yılbaşı coşkusunun doyasıya yaşandığı mekânda gelen konuklar bir an olsun yerlerinde durmadı. DJ Erim Tnd ile başlayan gece DJ Ümit Akdeniz ile devam ederken, gece boyu sürprizler bir an olsun bitmedi.


Türkiye’den yılbaşı için gelen dansçılar gece boyu nefesleri keserek ortamı oldukça sıcak bir hale getirmeyi başardı.


Retro Club’a özel dansları, seksi kıyafetleri ve muhteşem dans şovlarıyla bütün dikkatleri üzerinde toplayan dansçılar gelen konuklardan tam not almayı başardı.


Erken saatlerde başlayan yeni yıl eğlencesi sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. Eğlencenin tavan yaptığı parti yoğun bir katılımla gerçekleşti.


Eğlence severler Retro’yu tıklım tıklım doldurarak tabiri caizse mekânda iğne atacak yer bırakmadı. Rezervasyonların günler öncesinde dolduğu yılbaşı gecesi Retro’yu tercih edenler seneye bir sıfır önde başladı.
 


Mekan sahibi ve aynı zamanda başarılı işletmeci Gamze Yücel ise yine işinin başında yeni yılı karşıladı. Nişanlısı Mustafa Agha ile objektiflere poz vermeyi ihmal etmeyen girişimci iş kadını Gamze Yücel yakaladığı başarının haklı gururunu yaşadı.


Her gece olduğu gibi yılbaşı gecesi de mekânı ağzına kadar dolduran Gamze Yücel işini severek yaptığını bir kez daha vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER