banner6

Reyhan Karaca: “En büyük hayalim komedi filmi!”

banner37

Reyhan Karaca: “En büyük hayalim komedi filmi!”
banner99

Reyhan Karaca, Enes Hergüneş’in sunduğu podcast’e katıldı. Keyifli bir sohbete imza atan ikiliden sanatçı, "Yeni şarkı “Tam 12’den”in çıkış sürecini anlatır mısın?”sorusuna, “Diğer şarkılarım gibi evde çay kahve sohbet sırasında başlayan şarkının nakaratıyla birlikte Saadettin Dayıoğlu ile aynı gece hem sözler hem şarkı bitmiş oldu.” cevabını verdi.

Son single 'Tam 12’den'in klip çekimini de anlatan Karaca, “Ben işin görsellerine çok önem veriyorum. Klipte bulunan dans bölümü için çağdaş dans eğitmeni Seçil Demircan’dan ders alarak 2,5 ay çalıştım.” ifadelerini kullandı.

Reyhan Karaca, “Doksanlar dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olmak nasıl hissettiriyor?” sorusunu “Güzel bir şey tabii ki. Yıllarınızı verdiğiniz mesleğinizde bir isim sahibi olmak, aynı zamanda başarılı şarkıların sahibi olmak çok güzel bir his.” şeklinde yanıtladı.

banner134

Reyhan Karaca, Enes Hergüneş’in “Aynı zamanda oyunculukta yaptın. Yeni projelerde seni görebilecek miyiz?” sorusuna, “Tabii ki düşünebilirim. Uzun süre oyunculuk üzerine çalışmalar yaptık. Gelen projeye göre en büyük hayallerimden biri komedi filminde oynamak. Senaryosu akıllıca yazılmış bir komedi hayallerimden biri.” cevabını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104